Logo Dopravní-modely.cz Logo Dopravní-modely.cz

Kontakty

Obecný kontakt

Máte na nás dotaz, potřebujete poradit nebo se jen podělit o názor? Líbí se Vám naše aplikace nebo máte návrh na její vylepšení? Pomozte nám ji zdokonalit zasláním vašeho názoru nebo nápadu.

Můžete se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu info@dopravni-modely.cz, nebo využít kontaktního formuláře.

Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Logo Centrum dopravního výzkumu, v. v. i., v. v. i.
Řešitelský tým:
Mgr. Jitka Ondráčková
Mgr. Jiří Dufek, Ph.D.
Ing. Roman Čampula
Web:
https://www.cdv.cz

Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. (CDV) je veřejnou výzkumnou institucí a jedinou dopravní vědeckovýzkumnou organizací v působnosti Ministerstva dopravy. Bylo zřízeno v roce 1992 jako právní nástupce českých částí Výzkumného ústavu dopravního v Žilině.

Základním posláním CDV je výzkumná, vývojová a expertní činnost s celostátní působností pro všechny obory dopravy, veřejný i komerční sektor a zajišťování servisních činností pro MD a další orgány a organizace státního, veřejného i soukromého sektoru.

Od roku 2014 je CDV znaleckým ústavem v dopravních oborech, dopravních stavbách a příbuzných oborech.

AF-CITYPLAN s. r. o.
Logo AF-CITYPLAN s. r. o.
Řešitelský tým:
Ing. Petr Hofhansl, Ph.D.
Ing. Jan Volek
Ing. Monika Blahová
Ing. Marek Šída
Ing. Martin Varhulík
Web:
https://www.af-cityplan.cz

AF-CITYPLAN je moderní inženýrskou společností zaměřenou na rozvoj infrastruktury měst a regionů. Poskytuje expertní, konzultační a projekční služby související s rozvojem infrastruktury v oblasti dopravy, územního plánování, životního prostředí, bezpečnosti, prognózy objemů dopravy, modelování a simulací v dopravě. Záběr od výzkumu, přes studie až po služby související s realizací samotného díla.

Zákazníky jsou subjekty soukromého i veřejného sektoru včetně měst, krajů, universit a nevládních organizací v ČR i v zahraničí.

V současné době má AF-CITYPLAN přes 100 odborných pracovníků – projektantů a konzultantů oborech dopravní stavby, mosty a inženýrské konstrukce. Od roku 2012 je firma AF-CITYPLAN součástí divize International švédské skupiny ÅF Group, jež má v současné době přes 7 000 zaměstnanců a působí po celém světě.

SUDOP PRAHA a. s.
Logo SUDOP PRAHA a. s.
Řešitelský tým:
Zdeněk Melzer
Ing. Pavel Jeřábek
Ing. Tomáš Němec
Web:
https://www.sudop.cz

SUDOP PRAHA a. s. je projektová, konzultační a inženýrská společnost, specializovaná na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury, zejména železničních staveb, silničních a dálničních staveb a systémů městské hromadné dopravy. Navrhuje nejen celkové technické řešení staveb, ale řeší i otázky řízení a organizace dopravy, dopravní a vozební technologie, logistiky, tarifní politiky, ekonomie dopravy a vlivu staveb na životní prostředí.

Z hlediska dopravních analýz zpracovává hodnocení a prognózy dopravního trhu, dopravní průzkumy a rozbory, modelování a prognózy dopravní poptávky obcí, regionů, větších územních celků všech druhů a segmentů dopravy (osobní, nákladní). Pro modelování je používán software PTV VISION.


Copyright © 2020
info@dopravni-modely.cz
Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Líšeňská 33a, 636 00 Brno
Prohlášení o zabezpečení